Pastacılık Akademisi Beykozluları Bekliyor

Pastacılık Akademisi Beykozluları Bekliyor

Eğitim konusunda son yıllarda büyük bir atılımın gerçekleştiği Beykoz, hem öğrenmek hem de meslek sahibi olmak isteyen İstanbulluların birinci tercihi haline geliyor. Son olarak Kanlıca'da açılan Liçi House, özellikle kendisini pastacılık alanında geliştirmek isteyen gençlere, ev hanımı ve girişimcilere İstanbul Rumeli Üniversitesi onaylı bir sertifikayla iş vaat ediyor. Liçi House Rumeli Üniversitesi Pastacılık Akademisi, üniversite onaylı Eğitmenleriyle Beykozlulara hem iş hem de aş vaat ediyor.

Kanlıca'da 2 bahçesi, 2 kapalı alanı ile yaz-kış yaklaşık 100 kişiye hitap etme olanağı bulunan Liçi House, Rumeli Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Pastacılık Akademesi ile birlikte Beykoz'a önemli bir katma değer sağlıyor. Sibel Karakuş öncülüğünde üniversite onaylı eğitmenlerle güleryüzlü bir hizmet veren Liçi House, geniş mekânı, zengin ve donanımlı yapısıyla, sertifika almak isteyen öğrencilerine büyük bir imkân sunuyor. Pastacılığı bilim ve sanatla harmanlayan Liçi House, kalitesi ve estetik görünümüyle de dikkat çekiyor.

'Kadınların sektöre olan ilgisi artıyor'

İstanbul Rumeli Üniversitesi'nin himâyesinde Pastacılık Usta Adayları'na üniversite onaylı sertifika verilirken, sektöre olan kadın ilgisinin yoğunluğu da dikkat çekiyor. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte artık evlerinden satış yapmanın rahatlığına kavuşan ev hanımları, pastacılık gibi alanlarda hünerlerini göstererek, hem lezzetli ürünler meydana getirmek hem de bunların satışını gerçekleştirerek, aile ekonomilerine katkı sağlamayı amaçlıyor. Komşuluk ilişkilerinin dünyada en çok geliştiği ülkelerden birisi olan Türkiye'de kadınlar, birbirlerine yaptıkları ziyarette artık konuklarını daha iyi ağırlamak istiyor. Bunun için de Liçi House gibi üstelik üniversite onaylı bir sertifika veren yerlere gelen kadınlar, hızlandırılmış kurslarla, profesyonelliğe adım atmanın mutluluğunu yaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 00:26

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER