Mustafa Demir'in evini yıktılar

AK Parti İstanbul Vekil Adayının evini yıktılar,beykoz gündem,haber

Mustafa Demir'in evini yıktılar

AK Parti Beykoz eski  İlçe Yöneticisi olan ve şuan da Beykozlu SivasılarDerneği Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Demir’in ve kızı olan Ak Parti İstanbul Milletvekili Adayı olan Sinem Demir’in Beykoz Tokatköy Mahallesi Sultanaziz Caddesinde bulunan evinin çatı katını yıktılar.

Beykoz’da 40 senedir aynı evde ikametgah eden Mustafa Demir ve ailesi, evinin yıkılacaklarından haberdar olmadıklarını ve tebligat dahi gelmeden bu işlemin gerçekleştiğini söyledi.

Öğlen saatlerinde Çevik kuvvet ve zabıta ekiplerinin Tokatköy’deki evlerine geldikleri zaman yıkımın olacağını öğrendiğini belirten Mustafa Demir, Beykoz Kaymakamı, Belediye yetkilileri ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’a da ulaşmama rağmen evimin yıkımını durduramadım. Beykoz’da kaçak yapı olmayan bir tane inşaat göstersinler, ben kendi ellerim ile evimi yıkardım” dedi.

Mustafa Demir evini yakmaya kalktı!

Öğlen saatlerinde yıkım ekiplerini karşısında gören Demir ailesi büyük bir şok etkisine girdi. Aile reisi Mustafa Demir, eline geçirdiği tiner ile evi yakmaya çalıştı. Mustafa Demir’in elinden tineri, Tokatköy Mahalle Muhtarı Galip Bekaroğlu aldı ve büyük bir yangını engelledi.

Demir ailesi yıkımı seyretti!

Beykoz Belediyesi Zabıta ekiplerinin yıkımı gerçekleştirdiği gözlenirken, emiri ise Beykoz Kaymakamlığı nın verdiği öğrenildi. Mustafa Demir ve ailesi, kendi evlerinin yıkımını sokakta izleyerek videoya çektiler.Mustafa Demir'in hamile olan  kızı ise fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Zabıta Müdürü Murat Avşar’a tepki!

Yıkımla ilgili bilgi almak isteyen basın ve dernek başkanlarının sorularını cevaplamayan Beykoz Belediyesi Zabıta Müdürü Murat Avşar’a da vatandaşlardan; “Böyle kibirli bir adamı Beykoz’a çok mu aramışlar, yüzünü dönüp gidiyor. Yüzümüze bile bakmıyor” tepkilerine neden oldu.

Mustafa Demir’i dernek başkanları yalnız bırakmadı

Ardahanlılar Dernek Başkanı İnan Aktürk, Sinoplular Dernek Başkanı Cemal Çolak, Tokatlılar Dernek Başkanı Bülent Kılıç, Mustafa Demir’i bu zor durumunda yalnız bırakmadı. 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2021, 18:13

Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aslı kuzgun
Aslı kuzgun - 1 yıl Önce

Elmalı örnekköyde benim evimide yıktılar hic bir gazeteci gelmedi rant yok diye miii

İbrahim erkan genç
İbrahim erkan genç - 1 yıl Önce

Yakın yakın Beykozlunun canınıa 2023 de elmi yaman beymi yaman Beykoz u kaybetmek için herşeyi yapıyorsunuz

Serkan
Serkan - 3 ay Önce

Allah böyle zor günlerde niye bu yıkımlara müdahale etmiyor, kabeyi yıkmaya gelenleri engelliyor ,

SIRADAKİ HABER