Koltuksuz Başkan: Hanefi Dilmaç

haber , Hanefi Dilmaç, Ak Parti

Koltuksuz Başkan: Hanefi Dilmaç

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı olduktan sonra makam koltuğunda pek az vakit geçiren Hanefi Dilmaç, pandemi sürecinde olmaya aldırmadan Beykozlu vatandaşların yanında olmayı tercih etti. Geçtiğimiz Ramazan ayını da verimli bir şekilde geçiren Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediyesi ile birlikte 100 bin Beykozluya ilçeye özel üretilen Ramazan pidesi dağıttı ve aralarında dezavantajlı engelli bireylerin de yer aldığı pek çok aileyle 'sosyal mesafe gözeterek' bir araya geldi.

Siyasette Beykoz'un yakından tanıdığı simalardan birisi olan eski Çavuşbaşı Belediye Başkanı ve yeni AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, ilçedeki 250 bin vatandaşın tamamına ulaşabilmek için yoğun bir mesai harcıyor. Son olarak Ramazan ayında ilk oruçlarını tutan çocuklara özel olarak AK Parti Beykoz Kadın Kolları tarafından hazırlanan "Mutluluk Kolisi" dağıtımını organize eden Başkan Dilmaç, dağıtıma da bizzat katılarak Beykozlu çocuklarla bir araya geldi. Pandemi nedeniyle ziyaretleri kısıtlı tutan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Ramazan Bayramı'na özel önemli bir kutlamayı da organize ederek, ilçede kayıtlı olan 50 bin AK Parti Üyesinin tek tek aranarak Bayramının kutlandığı tele-organizasyonu da yönetti. Hanefi Dilmaç, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde merhum Beykoz Belediye eski Başkanı Yücel Çelikbilek'in mezarını da ziyaret ederek, bir süre dua etti ve mezarındaki çiçeklere su verdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2021, 21:40

Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
tarafsız  vatandaş
tarafsız vatandaş - 9 ay Önce

pazar günü beykoz sahasında misafirimiz vardı hendek belediye başkanımız beykoz hendek maçını izlemeye gelmiş hoş geldin beykozumuza başkanım herhalde bizim belediye başkanımızın işivardı gelemedilermaca saglık olsun

SIRADAKİ HABER