Kazım Bozbay görevden alındı!

Beykoz, Haber, Beykoz Gündem

Kazım Bozbay görevden alındı!

Geçen sene Şubat ayında İstanbul’da Ataşehir, Güngören, Tuzla, Bakırköy, Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürleri görevlerinden alındı. Bazı ilçe Müdürleri haklarında yürütülen soruşturmalar nedeniyle görevden alınırken, bazı Müdürler ise yer değiştirmişti.

Beykoz'un eğitim konusunda İstanbul'un son sıralarında kalması sonrası Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay'ın da ne zaman görevden alınacağı merak konusuydu. 

Bugün, İstanbul İl Milli Eğitimden gelinen talimat ile Kazım Bozbay görevden alındı. 

Bozbay'dan boşalan Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne kimin geleceği ise merak konusu oldu.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut Öztürk
Mahmut Öztürk - 1 yıl Önce

Öğretmenlerin dahi tanımadığı, odasından dışarı çıkmayan, var mı yok mu belli olmayan, o makamı kesinlikle hak etmeyen kazım bozbay çok daha önce görevden alınmalıydı. Şimdi bazıları diyecek çok çalışkandı, çok efendiydi vs…yedi yıl görev yaptığı süre zarfında okulumuza bir defa dahi gelmedi var mı daha ötesi. Güle güle oturan adam.

Aslan Uslu
Aslan Uslu - 1 yıl Önce

Beykoz ilçe milli eğitim müdürü farklı bir ilçeye milli eğitim müdürü olarak atanmıyor yada il milli eğitim müdürü olarak atanmıyor veya bakanlıkta görevlendirildi denmiyor dikkatinizi çekerim görevden alındı diyor haber başlığı, çok isabetli bir karar.

Mahmut Öztürk
Mahmut Öztürk - 1 yıl Önce

Evet canı gönülden karşısındakini dinleyen bir müdürümüz vardı, oturup sadece dinleyip, kafasını sallayan, bazen ucuz basit espriler yapan ama eğitim adına hiç bir şey yapmayan bir müdür. Araştırmacı olarak görevlendirilmiş yani kızağa çekilmiş sadece ben değil birileri de onun hiç bir şey yapmadığını görmüş ve görevden almış. bundan sonra oturarak nasıl maaş alınır bunun üzerine araştırma yapar artık.

Asil Hoca
Asil Hoca - 1 yıl Önce

Durduğu kabahatti. İyi olmuş, geç bile kalındı. Kanunsuz usulsuz işlerin adamıydı. Burnu mahkemeden çıkmazdı. Haydi yAllah.

Özkan Avşar
Özkan Avşar - 1 yıl Önce

BEYKOZUN EĞİTİMDE GERİ KALMASI KAZIM BEYİN SUÇU DEĞİL BUGÜNKÜ EĞİTİM SİSTEMİ NİN ESERİ

ramazan  ergin
ramazan ergin - 1 yıl Önce

beykoz ilçesi milli egitim müdürümüz kazım boz bay ın kimseye zararı yoktu çünkü çok kişi tanımaz yolda görseler bende dahil yeni milli egitim ilçe müdürümüze hayırlı olsun

Ferhat Süt
Ferhat Süt - 1 yıl Önce

Beykoz için önemli bir gün. Çok geç kalındı. Beykoz'a bir şey vermeyen, eğitimden anlamayan biriydi. Hemşerilerini koruması ayrı bir sorundu. Çok kişinin ahını aldı. Hesabı büyük olacak.

Hasan yanik
Hasan yanik - 1 yıl Önce

Cigdrm ilkogretim okulunde mudurken daha 11 yasindaki cocukla cocuk olup ugrasan pezevenkten daha ne bekliyorsunuz kanunsuzlarin adami serefsizligin daniskasi


SIRADAKİ HABER