Kaşıtoğlu: 'Esnafı Dostum, Çalışanı Kardeşim'

Beykoz Belediyesi'nin Saadet Partili Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, ilçeyi karış karış dolaşmayı sürdürüyor. Seçim dönemleri

Kaşıtoğlu: 'Esnafı Dostum, Çalışanı Kardeşim'

Beykoz Belediyesi'nin Saadet Partili Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, ilçeyi karış karış dolaşmayı sürdürüyor. Seçim dönemlerinde kendisine büyük bir teveccühü gösteren Rüzgarlıbahçe'de Beukozlularla bir araya gelen Kaşıtoğlu, hem 2019 Yerel Seçim öncesi moral kazandı hem de sıkıntılarla mücadele eden Beykozlulara geleceğe dair moral verdi. Beykoz Belediye Başkanı olması halinde neler yapacağını da dile getiren Saadet Partisi Adayı, şunları söyledi:

"Seçim öncesi Adayların vaatte bulunmaları bir gelenek haline gelmiş ama ben bu konuda bu seçimde farklı bir yol izlemek istiyorum. Beykozlu hemşehrilerimle, hem Başkan Yardımcısı olduğum dönemde eksikliklerimin dile geldiği verimli bir sohbet ediyor, hem de gelecekte inşallah Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu olarak, onların hayalindeki Beykoz yönetimini öğrenmeye çalışıyorum. Bugün Rüzgarlıbahçe'ye geldim ve esnafını Dostum, çalışanını Kardeşim olarak gördüğüm bu güzel mahallemizde istişarelerde bulundum. Bizlere güvenen Beykozlu vatandaşlarımızı inşallah utandırmayacağız."

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER