İYİ Parti Beykoz, sokak hayvanlarına mama dağıttı

İYİ Parti Beykoz, sokak hayvanlarına mama dağıttı

İYİ Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ve Patika Doğa ve Yaşama Saygı Derneği işbirliğinde gerçekleşen sokak hayvanlarını beslemeye İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Arzu Önşen, Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve yöneticileri ,Seda Altun, Esra Ceylan, Mustafa Ödemiş, Ümit Bay, Patika Derneği Başkanı Semra Tecimen, yöneticileri Ayşe Kıraç, Kerim Memiş, Tuğba Sözer de katıldı.

İYİ Parti Parti Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından yürütülen projenin aralıklarla devam edeceği bildirildi.

Yapılan proje ile ilgili açıklamalarda bulunan İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir; ‘’Asgari geçim düzeyinin altında yaşayan ancak paylaşmayı çok seven bir millet olarak, doğayı ve hayvanları koruyup kollamaktan onur duyuyoruz. İnsan olabilmenin yolu, yaratılmış her şeye sevgi ve merhamet duyabilmektir.”

Doğada bizlerle beraber yaşama hakkı olan hayvanların, bir kısmı şehirlerde, köylerde ve sokaklarda yaşadığı gibi bir kısmı da daha şanslı olup evlerimizde bizlerle birlikte yaşamaktadırlar. Aslında hangi koşulda olursa olsun hepsinin temel ihtiyacı bir tutam sevgidir. Yaşamak güzeldir, yaşatmak daha güzeldir.”

İYİ Parti Doğa ve Çevre Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Arzu Önşen, Beykozluların duyarlı olduğuna inanıyorum. 

“Biz İYİ Partiler olarak, sokakta bulunan sahipsiz kedi ve köpeklerin suya ve yemeğe ihtiyaçları olduğunu ve bu konuda İnsan olarak bir şeyler yapmamız gerektiğini düşünüyoruz. Tüm Beykozlu hemşehrilerimizin de bu şekilde duyarlı olduğuna ve olması gerektiğine inanıyoruz. Çünkü bizler kedisi rahatsız olmasın, uyanmasın diye elbisesini kesen bir peygamberin ümmetiyiz. Canlara mama dağıtarak düşüncemizi eyleme geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2021, 22:40

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil karadenizli
Halil karadenizli - 6 ay Önce

Cok güzel ve hayırlı bir girişim Allah yapmış oldugunuz hayırı kabul etsin yolunuz açık olsun calışmalarınızda başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER