İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay Görevden Mi Alınacak?

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay Görevden Mi Alınacak?

İstanbul’da Ataşehir, Güngören, Tuzla, Bakırköy, Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürleri görevlerinden alındı. Bazı ilçe Müdürleri haklarında yürütülen soruşturmalar nedeniyle görevden alınırken, bazı Müdürler ise yer değiştirdi..

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevden almalar devam ediyor. İstanbul’da Ataşehir, Güngören, Tuzla, Bakırköy, Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürleri görevlerinden alındı. Bazı ilçe Müdürleri haklarında yürütülen soruşturmalar nedeniyle görevden alınırken, bazı Müdürler ise yer değiştirdi..

Beykoz'un eğitim konusunda İstanbul'un son sıralarında kalması sonrası Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay'ın yakın zaman da görevden alınacağı konuşulmakta. Bozbay'ın görevden alındığı takdirde yerine kim geleceği şimdiden merak konusu oldu. 

İstanbul da görevden alınan İlçe Milli Eğitim Müdürüleri ve Liseler 

Sabri Taşkın İlkokul Müdürü Neşe Vural, Adalar İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasip Turan, Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Üsküdar Acıbadem Türk Telekom Şehit Mete Sertbaş Ortaokulu Müdürü (İstanbul İl MEM Şube Müdürü olarak görevli) İsmail Günday,Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Erşahin, Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Zeytinburnu Merkezefendi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet Coşkun, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Asım ve Nurhan Kocabıyık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Tayfun Özyolcu, Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Üsküdar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Burhan Bayrak, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Gaziosmanpaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Alper Asım Özer, Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Usta, Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Güngören Tuncay Azaphan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ferhat Öztürk, Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Şişli Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Hüseyin Özcanlar, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi Müdürü Zekeriya Artar,Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Maltepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Volkan Pullu, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü – Ahmet ALİREİSOĞLU görevden alındı. Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü – Ertuğrul BİLİCAN görevden alındı. Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürü – Yusuf KAHRAMAN görevden alındı. Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü – Emrullah AYDIN görevden alındı.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2020, 22:32

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER