Hanefi Dilmaç Beykoz’un hafızası ile bir araya geldi

Beykoz, Haber

Hanefi Dilmaç Beykoz’un hafızası ile bir araya geldi

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, çeşitli dönemlerde ilçede görev yapan mahalle muhtarları ile buluştu. 

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, önceki dönemlerde görev yapan mahalle muhtarı ile istişare toplantısı bir araya geldi. İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, eski muhtarlarının istek ve taleplerini detaylı dinleyerek not aldı.

Kavacık’ta düzenlenen toplantıya, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, İlçe Başkan Yardımcılarından Fatih Yılmaz ve Murat Yumurtacı ile Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Koç ve geçmiş dönemlerde muhtarlık yapan mahalle büyükleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz’da görev yapan ve vefat eden mahalle muhtarlarını andı. Dilmaç, “Beykoz’un menfaatleri gündeme geldiğinde gerisini teferruat olarak görüyoruz. Bu toplantıları çok önemsiyoruz. İstişare yapılacak insanların bir hafızası olması gerekiyor. Bu anlamda bu hafıza sizlerde var.” dedi.

"EN GÜZEL ŞEY HATIRLANMAK"

Çubuklu Mahallesi eski muhtarı Şenel Ustabaşı, “İlçe Başkanı’mızın bizi bir araya getirme davetinde bulunması beni çok onurlandırdı. En güzel şey hatırlanmak. Sayın Başkanı’mıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Alibahadır Mahallesi eski muhtarı Cavit Gül, ise davet için İlçe Başkanı Dilmaç’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

"SIKINTIYI BİRLİKTE AŞTIK"

Eski muhtarlar ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunan İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Bizim önümüze, muhalif siyasi partiler tarafından bir teklif getirildiği zaman, burada Beykoz’un ali menfaati var diyerek direkt yardımcı olmuşuzdur.” dedi ve şöyle devam etti;

“Belediye Başkan Yardımcılığı yaptığım dönemde Beykoz 2B arazileri ile ilgili sıkıntılı süreçlerden geçiyordu. Ben iktidar partisinin temsilcisiyim, düzenlemeyi biz yaptık, çalışmalar tamamen bizim tarafımızdan yapılmış ve onaylanmıştır. Ama Beykoz’da sıkıntı oldu, bu sıkıntıyı birlikte aştık.” dedi.

Samimi bir sohbet havasında geçen toplantı toplu fotoğraf çekilmesi ile sona erdi. 

Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Afgana. Kesilen ceza Beykozun 2/ b sorununu çözdük vs yazık
Afgana. Kesilen ceza Beykozun 2/ b sorununu çözdük vs yazık - 2 ay Önce

Sayın başkan ;
Beykoz'da 2 b ile ilgili sıkıntı vardı biz aştık demişsiniz Yenimahalle Beykozun değilmi rüzgarlı bahçe Beykozun değilmi.sayın başkan dış Beykoz Beykoz gündem Beykoz güncel haberlerin tamamını belki bir gün tapu müjdesi ile uyanırım diye takip eden bir kişiyim.Ancak gördüğüm kadarıyla geçen gün de muhtarlar günü vesilesiyle muhtarlarımız la bir araya geldiniz.konustuklarınızı takip ettiğim kadarıyla muhtarların sorunlarını arasında sadece Rüzgarlıbahçe muhtarı Sedat beyin haricinde kimseden bir ses çıkmamış kimileri dereleri söylemiş kimileri tepeleri bizim muhtarımız Nevzat beyde afganlardan kesilen 1800 TL cezaları yeni mahalle spor kompleksinin sorunlarını söylemiş.simdi konuyu toparlayacak olursak.sayın Hanefi başkanım ilk soruklm size bizler beykozluyuz ve ak partiliyiz.Siz bize zeytinburnundan belediye başkanını secmemizi istediniz biz reis dedi diye seçtik.simdi görüyorum ki başkanın en büyük gündemi Beykoz çayırı.İlcesindeki evimin garantisi olmayan çayırı neyleyim.hanefi başkanım size gelince biz size guvendiysek sorunumuzu çözemediğiniz kazastronun bile geçmediği halde Beykoz'da ki 2 b sorununu nasıl çözdük diyebilirsiniz.ben yılmaz sokakta oturuyorum hekn karşımda 10 MT karşımda Hekimbaşı var ve tapulu.simdi hekimbasinin sorununu çözen Ümraniye ilçe başkanı yazsa alkışlarım ama siz bize daha kazatro gelmezsen nasıl oluyor da 2/b sorununuzu çözdük diyebiliyirsunuz.2.sorum Nevzat muhtarima.sayin muhtar senide gerçekten severdim ama yeni mahallenin sorunlarının kökümü gectiki afganlara kesilen cezaları spor salonlarını sorun olarak muhtarlar gününde söylediniz.biz yılmaz sokak ta sedef sokak ta ayyaşlardan esrarcılardan akşam sokağa çıkamıyoruz ,biz evlerimizin akıbetini bilmiyor sizden sevindirici haber bekliyoruz siz ise afganin cezası spor salanunun kapatılması derdindesiniz sizdlce bizim tek sorunumuz onu.
3. Sorum hepinize.
Söz verdiniz tapularınızı çözeceğiz dediniz şimdi yüzümüze bakıyorsunuz şimdi yüzümüze bakmayan sizler seçim zamanı nasıl bizden oy isteceksiniz.

SIRADAKİ HABER