CHP Beykoz'dan ihtiyaç sahiplerine yardım

CHP Beykoz'dan ihtiyaç sahiplerine yardım

CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları tarafından Beykoz’da bulunan ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulunuldu.

Coronavirüsü tedbirleri kapsamında birçok işyeri kapalı. Salgın nedeniyle özellikle dar gelirli vatandaşlar zor günler geçiriyor. CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları da Beykoz'da bulunan ve maddi durumu yetersiz olan vatandaşlara bu süreçte gıda yardımda bulundu. CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları tarafından yapılan yardımlarla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları olarak gerekli tüm önlemlerimizi alarak, farklı ekipler halinde Beykozumuzun çeşitli mahallelerinde ihtiyaç sahibi hemşerilerimize gıda kolilerini teslim ettik. Gün dayanışma günü, gün ekmeğimizi bölüşme günüdür” denildi. Yapılan gıda yardımlarının dağıtımında Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz ve yöneticilerinin hazır bulunduğu görüldü.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2020, 14:11

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
şükran
şükran - 1 yıl Önce

saygılarımla bu ihtiyaç ları kimlere veriyorsunuz hep aynı kişileri öyleyse onlara heryerden yardım var veriliyor da neden bizlerede verilmiyor bizimde kendimizce bir yığın ihtiyaçlarımız var kumanya onlara para onlara biz neyiz neden bizlerinde ihtiyacı olduğunu düşünen yok

Turgut
Turgut - 1 yıl Önce

Öncellikle chp li olmalısın öyle düşünüyorum

Idris yilmaz
Idris yilmaz - 1 yıl Önce

Sayin arkadslarim bende yardim bekliyorum evden disari cikamiyorum 3 haftadir 05446576104

Ayşe yüksel
Ayşe yüksel - 1 yıl Önce

Kimse bizi görmüyor siz bizleri görmüyorsunuz ama secimde görüyorsunuz

MARİ EKBİÇ
MARİ EKBİÇ - 1 yıl Önce

MADEM PARTİ AYIRIMI YAPMIYORSUNUZ BENDE 2 AYDIR EVDEYİM İŞİM YOK BENDE BEKLİYOEUM OZAMAN TEŞEKKÜRLER. TLF 05373601860

Gökhan Demir
Gökhan Demir - 1 yıl Önce

Şükran hanım öncelikle ihtiyaç sahibi olduğunuzu Cumhutiyet Halk Partsine veya Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Gençlik Kollarina bildirdiniz mi?
Koliler dagitilirken hiç bir şekilde hangi partili olduğuna dikkat edilmedi. Tamamen dayanışma örneği gostergesidir. Bazi mahallelerde Mahalle muhtarları ile görüşmeler yapıldı. Bazi mahallelerde ise Gençlik Kollari yönetiminin verdigi isimler baz alindi.

SIRADAKİ HABER