Cavit Gül'ün Corona Acısı

Beykoz Gündem, Haber, Cavit Gül

Cavit Gül'ün Corona Acısı

Beykoz Belediye Meclis eski Üyesi Cavit Gül, 15 gün önce kaybettiği annesinin acısı tazeyken, bu kez de babasını kaybetti. 83  yaşındaki Hacı İdris Gül'ün cenaze törenine eski ve yeni Muhtarlar ile Meclis Üyeleri akın etti. Taziyeleri kabul ederken ayakta zor duran Cavit Gül, buna karşın güçlü olmaya çalıştı ve 2 saati bulan Cenaze töreninin her aşamasında babasına karşı son görevini yerine getirmeye çalıştı.

Cavit Gül'e taziyede bulunmak için Alibahadır Köyü'ne CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün başta olmak üzere CHP'nin tanıdık simaları Süleyman Kılıç, Hakkı Emanet, Mahir Taştan, Elif Çelik geldi. CHP'nin Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Aydın Habil ve Gülsüm Yılmaz da törende hazır bulunurken, CHP PM Üyesi Sevgi Kılıç da Cavit Gül'e taziyelerini sunan isimler arasında yer aldı. 

Cenaze törenine ayrıca Beykozlu Muhtarlar da yoğun bir katılım gösterirken, Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu, İncirköy Muhtarı Aleattin Kartal, Fatih Mahallesi Muhtarı Recep Baltacı, Kanlıca Mahallesi Muhtarı Yusuf Kıroğlu ve ayrıca Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, AK Partili eski Beykoz Belediye Meclis Üyesi Bayram Çevik de törene katıldı.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ramazan ergin
ramazan ergin - 7 ay Önce

Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun ortaceşme s k ramazan ergin

SIRADAKİ HABER