Beykozlu derneklerden Başkan Murat Aydın’a taziye ziyareti

Beykozlu derneklerden Başkan Murat Aydın’a taziye ziyareti

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Üyeleri, Covid-19 tedavisi sürecinde yaşamlarını yitiren Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın annesi Meliha Aydın ve babası Mehmet Kahraman Aydın için Başkan Murat Aydın’a taziye ziyaretinde bulundu.

Beykoz Sivil Toplum Kuruluşlarının dinamolarından olan Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Sekretaryası’nın alt yapısını oluşturduğu taziye ziyaretinde tüm katılımcılar Başkan Murat Aydın’a yaşadığı acılı dönem için acısını paylaştığını vurgulayarak tekrar başsağlığı dilediler.

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Dönem Başkanı Ardahanlılar Derneği Başkanı İnan Aktürk, Dönem Sekreterleri Kars-Ardahan-Iğdır Dernek Başkanı Esengül Yılmaz ve Dönem Sekreteri Yardımcısı Tokatlılar Derneği Başkanı Bülent Kılıç ile birlikte

– Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı Emin Yavuz,

– Beykoz Batum Havalisi Gürcü Kültür Derneği Başkanı Ali Kemal Kılıç,

– Bayburtlular Derneği Başkanı Salih Kılıç,

– Giresunlular Derneği Başkanı Hayrullah Usta,

– Ordulular Derneği Başkanı Sezayi Biçer,

– Gümüşhaneliler Derneği Başkanvekili Turan Güler

– Rizeliler Derneği Başkanvekili Başaran Yavuz

Mesai saatlerinde gerçekleşen taziye ziyaretine katılabilen dernekler oldu. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’a yapılan ziyarette, genel taziye dilekleri iletildikten sonra kısa bir süre Beykoz’da eğitim ve araştırma hastanesi ihtiyacı üzerine görüşüldü. Başkan Aydın misafirlerine Beykoz Gümüşsuyu Restoran’da hazırlanan, mevsim meyvelerinden oluşan Beykoz İksiri’nden ikram etti.

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER