Beykoz’da uyuşturucu operasyonu

Beykoz’da uyuşturucu operasyonu

Beykoz'da gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 14 şüpheli yakalandı.

İstanbul Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, 17 Kasım'da Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi'ndeki bir adreste uyuşturucu satışı yapıldığı bilgisi üzerine çalışma başlattı. Adrese operasyon düzenleyen ekipler, 1'i yaşı küçük 12 şüpheliyi gözaltına aldı.

 Yapılan aramada 16 gram eroin, 100 gram metamfetamin, 16,8 gram bonzai, uyarıcı hap, saksıda ekili vaziyette 5 kök Hint keneviri ele geçirildi. Gözaltına alınan şüphelilerin ifadeleri doğrultusunda 18 Kasım'da Ataşehir'de bir adrese daha operasyon gerçekleştirildi.

Operasyonda 1 kilo 500 gram bonzai ele geçirilirken, 2 kişi gözaltına alındı. Haklarında, kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak suçundan işlem yapılan şüphelilerden biri sevk edildiği adliyede tutuklandı, 13'ü serbest bırakıldı

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yavuz Kaya
Yavuz Kaya - 11 ay Önce

Uyuşturucu gençliği yok ediyor. Yannında ailelerde zor durumda. Devlet bu konuya el atmalı. Tek tek sinekler öldürülerek sıtmayı yok edemezsiniz. Bataklıklar kurutulmalı. O bataklıklarda uyuçturucu baronlarıdır.

Yavuz Kaya
Yavuz Kaya - 8 ay Önce

Uyuşturucu satıcıları, masumane çocukları uyuşturucuya bağımlı kılanları şiddetle kınıyorum. Oldukça insanlık dışı bir davranış.. buraqdan para kazananlara ağır cezalar uygulanmalı. Genşlerin bağımlı kalmasıyla hem bağımlı kalanın hayatı kayıyor, hemde o aile tamamen bir çıkmaza giriyor.

SIRADAKİ HABER