Beykoz'da Esnafın Yüzü Muharrem'le Gülecek

Ülke genelinde yaşanan ekonomik kriz Beyozlunun da belini bükerken, esnaf çareyi kepenk kapatmada bulmaya başladı. Belediye Başkanı olması halinde özl

Beykoz'da Esnafın Yüzü Muharrem'le Gülecek

Ülke genelinde yaşanan ekonomik kriz Beyozlunun da belini bükerken, esnaf çareyi kepenk kapatmada bulmaya başladı. Belediye Başkanı olması halinde özlenen Milli Görüş Belediyeciliğini Beykoz ile yeniden buluşturacağını her fırsatta dile getiren Muharrem Kaşıtoğlu ise Kavacık'ta Beykozlu esnafla buluştu. Özellikle kepenk kapatan esnafa çare bulabilmek için vatandaşlarla hasbihal eden Saadet Partili Belediye Başkan Adayı, Başkanlığı döneminde esnafın derdiyle bizzat ilgileneceğinin sözünü verdi. Muharrem Kaşıtoğlu, şunları söyledi:

"Ben eğer sizlere şahsen vaatte bulunursam, beni oy için size gelen diğer adaylarla aynı kefeye koyabilirsiniz. Bu nedenle size ben değil, biz diyorum. Biz bu sorunun altından nasıl kalkabiliriz? Beykozlu esnafımızın kepenk kapanmaması için ne yapabiliriz? Bunun için ben değil, biz diyorum. Biz, hepimiz, esnafıyla, alış veriş yapan Beykozlusuyla bir araya geleceğiz ve hepimizin üzerinde mutabık olacağı kararlar alıp uygulamaya geçireceğiz. Eğer bir söz vermemi istiyorsanız da işte bu bağlamda size söz veriyorum: Belediye Başkanlığım sırasında, tıpkı daha önce de olduğu gibi alış verişimi Beykozlu esnafla yapmayı sürdüreceğim. Beykozlu esnafımızın sorunlarını ise iyi etüd edip, uygulamalarla onları kapattıkları kepenkleri yeniden açmaya teşvik edeceğim. Sizlere Muharrem Kaşıtoğlu olarak bunun sözünü gönül rahatlığıyla verebilirim"

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER