Beykoz'un muhtarları kongreye gidiyor! Sedat Altun sesleri yükseliyor

Beykoz'un muhtarları kongreye gidiyor! Sedat Altun sesleri yükseliyor

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanlığı görevini 6 senedir yürüten Hüsnü Kolcu, muhtarları bir türlü toparlayamaması gündemden düşmüyor. 2019 yılında yapılan 2 kongre ise bunun göstergesi olmuştu. İlk kongrede Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu ile Hüsnü Kolcu yarışmış ve toplantı salonunda çıkan tartışmalar sonucu Aydınoğlu adaylıktan çekilmişti.

29 Kasım 2019'da Olağanüstü kongre kararı alan muhtarlar, bu sefer de Rüzgarlıbahçe Muhtarı Sedat Altun'u son dakika aday göstermiş ve 1 oyla kaybetmişlerdi.

Bazı muhtarlar, Hüsnü Kolcu'nun muhtarların haklarını yeteri kadar savunamadığını, bürokraside işlerinin çözülemediğini dile getiriyor. Bu yüzden Beykoz'a bürokrasiyi bilen daha atik ve genç bir muhtarlar derneği başkanı gerekiyor. Bu yüzden Sedat Altun'u tekrar aday görmek istiyoruz" ifadelerini kullandılar.

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanını seçmek için Aralık ayında kongreye gitmesi bekleniyor. Altun, muhtarların bu talebine sessiz kalıp, kalmayacağı merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2021, 11:59

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Okumuş (Rüzgaıbahçe Eski Muhtarı)
Ahmet Okumuş (Rüzgaıbahçe Eski Muhtarı) - 10 ay Önce

SEDAT MUHTARIMA YAKIŞIR VE EN İYİ ŞEKİLDE (ESKI) ve YENİ MUHTARLARI TEMSİL EDER ve TOPLAR ÇÜNKÜ ESKİ SİYASETIN İÇİNDEN GELEN BİRİ MUHTARIM ŞİMDİDEN BAŞARAR DİLERİM SEDAT ALTUN MUHTARIMA Ahmet Okumuş

SIRADAKİ HABER