Beykoz'un imar sorununa Selami Keskin çözüm olacak

Beykoz'un imar sorununa Selami Keskin çözüm olacak

Beykoz'un çok uzun yıllardır büyük bir sorunu olarak duran imarda yeni gelişmelerin yaşanması bekleniyor. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın kurmaylarıyla birlikte üzerinde hassasiyetle çalıştığı imar konusunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'yla gerçekleştirilen toplantılar da meyvesini vermeye başladı. İmarla ilgili olarak kilit isimlerden birisi olan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Selami Keskin'in işin kağıt üzerinde bitmesi için yoğun bir çaba gösterdiği öğrenildi. 

Daha önce Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nde Başkan Yardımcılığı görevini de yürüten Selami Keskin, İnşaat Mühendisi bir akademisyen olarak tanınıyor. Özellikle piyasa koşullarını ve mevzuatı çok iyi bilen Selami Keskin, yılların birikimini Beykoz'da değerlendirerek, usulün Beykozlular lehine nasıl değiştirilip dönüştürüleceği konusunda yoğun bir mesai harcıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile gerçekleştirilen tüm toplantılara eksiksiz bir şekilde katılım gösteren Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Selami Keskin, Devlet ile Millet arasında bir köprü olarak, Beykoz'un sorununu görev süresi sona ermeden kesin ve kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturmayı arzuluyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2021, 18:41

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muti arslan
Muti arslan - 1 yıl Önce

Beykoz riva binubusler başkanı mutl arkanızı toplamaktan usandım size inancımız kalmadı başkan sözünüzü tütün beyefendinim akp seçmeninin evine dinamit koydunuz ben rizeli anlayan anladı beykoza slm

Uğur kakıcı
Uğur kakıcı @Muti arslan - 1 yıl Önce

Hainlerin kökünü kazıyacağız bu saz bizim elimizede geçer elbet

Vehbi yavuz
Vehbi yavuz - 1 yıl Önce

Yıllardır hep aynı hikaye,imar gelecekmiş,eski Başkan zamanında da 2016 yazında imarı veriyoruz demişti,seçim öncesi askı ya çıkar 2028 dede belki gelir

Erdal Demir
Erdal Demir - 1 yıl Önce

Allah kolaylık versin. Rahmetli Yücel başkan da bu konuyu çözmek için samimi çaba harcadı ama Planlar Mahkemeden döndü. Zor bir konu. İnşAllah başarılı olurlar.

Vehbi yavuz
Vehbi yavuz - 1 yıl Önce

Selami bey önce gitsin medistate hastanesinin kaçak yapılmış imara aykırı çatı katını (650m2) ve ilave kafeteryasını yıksın (300 m2)

Reci srlam
Reci srlam - 1 yıl Önce

Zenginlere anında imar, fakire time. Imarin çıkacağı falan yok.secim doğru hareket badlar, secimden sonra hemen imarlarınız hazır derler. Bizde oy veririz.

SIRADAKİ HABER