Beykoz Milli Eğitimi Sevcanur Özcan'a emanet!

Beykoz, Haber, Sevcanur Özcan

Beykoz Milli Eğitimi Sevcanur Özcan'a emanet!

Eğitim camiasının tanınan ve başarılı isimlerinden Sevcanur Özcan, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde göreve başlayacak.. Sarıyer’de uzun yıllar farklı okullarda üst düzey yöneticilik yapan ve çok sayıda okulda müdürlük görevlerinde bulunan Özcan, bundan böyle Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tepe yönetiminde aktif hizmetlerde bulunacak.

SEVCANUR ÖZCAN KİMDİR?

1970 yılında Tunceli Çemişgezek doğdu. İlk, orta, lise ve üniversite eğitimini Elazığ’da tamamladı. Fırat Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. 1993 yılında Adana’da kamu hizmetine başladı. 1996 yılında İstanbul’a yerleşti. Pınar Mahallesi Mehmet Akif İlköğretim Okulu’nda 3 yıl süre öğretmenlik yaptıktan sonra İstinye’de bulunan Şükran Ülgezen Kız Meslek Lisesi’nde çalıştı. Ardından Vehbi koç Vakfı Lisesi’nde bir yıl öğretmenlik yaptıktan sonra 2002 yılında Darüşşafaka Mahallesi’nde olan o zamanki ismiyle Cumhuriyet Lisesi şimdiki ismiyle İstinye Anadolu Lisesi’nde müdür yardımcılığı ve müdür vekilliği görevlerinde bulundu. 2010 yılında MEB’in okul müdürlüğü sınavına girerek Uskumruköy’deki Ali Akkanat Anadolu Lisesi’ne atandı. 8 yıl süren okul müdürlüğü görevinde bulundu. Aynı zamanda kendisi uzman edebiyat öğretmeni. Bir erkek bir kız olmak üzere iki çocuk sahibi. 27 yıldır Ferahevler’de yaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2021, 09:13

Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Okul Aile Birliği
Okul Aile Birliği - 6 ay Önce

kazım bozbay ın görevden alınması çok isabetli bir karar. 7 yıldır eğitim adına hiç bir şey yapılmadı. Bir beykoz lu aynı zamanda okul aile birliği üyesi olarak soruyorum neden bizim iyi öğrencilerimiz kadıköy e, üsküdar a , beşiktaş a yani farklı ilçelerde ki liselere gidiyor? neden fen lisemiz yok? neden bir tane nitelikli okulumuz (paşabahçe ahmet ferit anadolu lisesi yüzde 10 luk dilimde) var? neden beykoz da öğretmenler kalmıyor? neden ilçe milli eğitim müdürü okulları ziyaret etmiyor? neden okulların sorunlarıyla ilgilenmiyor? neden öğretmenlerin büyük bir çoğunluğu ilçe milli eğitim müdürünü tanımıyor? neden? neden? neden? daha o kadar çok neden var ki . şimdi bazıları diyecek kazım bozbay a haksızlık yapılıyor şöyle çalışkandı, böyle efendiydi peki soruyorum neden görevden alındı? başarılı ise neden farklı bir ilçe yada il milli müdürü olarak atanmadı. bir neden de yukarıda ki yoruma diyor ki vatandaşın biri bu abla sağlam heykelci tamamen çocuklar ataist (doğrusu ateist) olur Ayıptır günahtır hangi çağda yaşıyoruz Atatürk fotoğrafı önünde fotoğrafı var diye bu yakıştırma çok çirkin.

Dilber Cuha
Dilber Cuha - 6 ay Önce

Artık Beykozun işini iş gibi yapanlara ihtiyacı var. Eğitimde gidilen nokta belki. Kapıdan veli kovan giden şikayetleri Ankaraya bildirmeyen birinin gitmesi beni hiçde üzmedi. Bizleri dinleyen çözüm üreten birinin gelmesi çok iyi olmuş. Bayanlar işinde daha titizdir. Bence Beykoz için insAllah hayırlı olur. Her şey geleceğimiz çocuklar için değilmi.

ramazan  ergin
ramazan ergin - 6 ay Önce

hayırlı olsun degişiklik iyidir

Şevket
Şevket - 6 ay Önce

Bu abla sağlam heykelci tamamen çocuklar ataist olur artık ve ve herkes merak ediyor Hanefi ne zaman görevden alınacak

Beykozlu kerim
Beykozlu kerim - 6 ay Önce

Bu Beykoz alıştı her makamı ithal etmeye oldu olacak hanefinin yerinede dışarıdan biri gelsin

Ömer faruk
Ömer faruk - 6 ay Önce

Hanifi başkan ne iş yapıyor hiç bir iş bunların herseyi arıza

Uğur kakıcı
Uğur kakıcı - 6 ay Önce

Hadi geçmiş olsun

ramazan ergin
ramazan ergin - 6 ay Önce

şevket kardeşim seni bu yaptıgın yorumdan dolayı kınıyorum yemi ilçe müdürümüz türk bayragı ve atatürkle çektirdigi resimçok iyi benim tahminim giden milli egitim ilçe müdüründen beykozumuza daha iyi hızmet yapacaktır tekrardan hayırlı olsun


SIRADAKİ HABER