Beykoz Kızılay'a taze kan: Mustafa Gürkan 

Beykoz Kızılay'a taze kan: Mustafa Gürkan 

Bir dönem AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı görevinde de bulunan ve uzun yıllar partisinde yaptığı bilimsel araştırmalarıyla tanınan Beykoz'un tanınan yüzü Mustafa Gürkan, Kızılay Beykoz Şube Başkanı oldu. Bir süredir hakkında tartışmaların yaşandığı Beykoz Kızılayı'nın Mustafa Gürkan öncülüğünde yeniden ilçede ve Anadolu Yakası bölgesinde aktif olması, kurumsal kimliğinin ise büyük ölçüde Mustafa Gürkan ismiyle güçlenmesi bekleniyor.

Beykoz'u yakından tanıyan Mustafa Gürkan, akademik duruşu, bilimsel araştırma vizyonu ilâ siyasetin pek alışkın olmadığı az konuşan-çok iş yapan tarzıyla dikkat çekiyordu. Kişisel yetenek ve çalışma tarzıyla Mustafa Gürkan'ın Beykoz Kızılayı'nı ülke genelinde ses getirecek projeleri hayata geçirirken gelecekte görmenin, pek çok otoriteye göre sürpriz olmayacağı ise konuşulmaya başladı bile...

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mücadele Umuttur
Mücadele Umuttur - 8 ay Önce

Beykozlunun Az Ahını almış Demek.ki Birazda Kızalay.da Kanınıda Alsınlar.Durmak Yoksoymaya.devem

sedat tabak
sedat tabak - 7 ay Önce

ne gibi hizmetlerde bulunmuş ,taışma ihaleleri gibi mi.Eski ilçe başkanını sosyal bir kurumun başına getirmek tam partizanca bir tavırdır.Kızılay kamu hizmeti yapan bir kurum olamaktan çıkmıştır.Beykozda bu işi yapabilecek Sevim hnm. gibi birisini bulamadınız mı. Bu kadar particilik olmaz.

SIRADAKİ HABER