Beykoz, Hüseyin Karaman'a Ağladı

Beykoz Yenimahalle'de ikamet eden Milli Gençlik Vakfı'nın tanınan ve sevilen yüzü Hüseyin Karaman, henüz 50 yaşında hayatını kaybetti. Bir süredir

Beykoz, Hüseyin Karaman'a Ağladı

Beykoz Yenimahalle'de ikamet eden Milli Gençlik Vakfı'nın tanınan ve sevilen yüzü Hüseyin Karaman, henüz 50 yaşında hayatını kaybetti. Bir süredir kanser tedavisi de gören Karaman'ın cenaze törenine, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ile birlikte Saadet Partisi ve AK Parti'nin mahalle temsilcileri de katılım gösterdi.

Kapatılan Refah Partisi ile yerine kurulan Saadet Partisi'nde uzun dönem çeşitli görevler üstlenen Kastamonu Şenpazar doğumlu Hüseyin Karaman, Hakk'ın rahmetine yürüdü. Kastamonu Şenpazar Mutlu Köyleri Yardımlaşma Derneği Kurucu Üyesi olan Karaman, ayrıca Yenimahalle Spor Kulübü'nün de Kurucu Üyeleri arasında yer alıyordu. Cenazesine Beykoz dışından da çok sayıda siyasinin katıldığı Hüseyin Karaman, aynı zamanda Yeşildirek'te tekstil işiyle uğraşıyordu. Tanınan ve sevilen bir isim olan Hüseyin Karaman, Şeref Yıldız Cami'nde kılınan öğle namazına müteakiben Yenimahalle Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Haber: Ferdi Güngör

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER