Beykoz Dernekler Birliği, Kaymakdondurana talip

Beykoz Dernekler Birliği, Kaymakdondurana talip

Üsküdar belediyesine Üsküdar halkına hizmet amacıyla Beykoz belediyesi tarafından geçici olarak tahsis edilen kaymakdonduran mesire alanı ile ilgili basına ve kamuoyuna açıklamamız 

Beykoz belediyesine ait olan fakat Üsküdar belediyesine işletmeye verilen kaymakdonduran mesire alanı ile ilgili tartışmalar sürerken , Beykoz il ve bölge dernekler birligi yürütme kurulu adına dönem Başkanı İnan AKTÜRK ;
Kaymakdonduran mesiresi çocukluğumuzdur bu mesire alanı arkadaşlıkların ,dostlukların pekiştiği ,ailelerimizin ,komşularımızın birlik ve beraberlik içersinde olduğu hepimizin mazisi olan bir yerdir 

Kaymakdonduran ile ilgili bilgi aktaran Başkan AKTÜRK 

"Dönemin Beykoz belediyesi yöneticileri kaymakdonduranı Üsküdar belediyesine mesire alanının Üsküdar halkına hizmet için geçici olarak vermiştir .

Üsküdar belediyesi ise bu mesire alanını içeri de hiç bir hizmet vermeden girişte sadece makbuz karşılığında fahiş bir ücret almaktadır .

Üsküdar belediyesi kaymakdonduran mesire alanını kendisi işletmeyecekse neden kendi bünyesine alma gereksimi duydu.

Üsküdar belediyesi kendi vatandaşına hizmet amacıyla talep ederek aldığı kaymakdonduran on kaymağını kimlere peşkeş çekmeye çalışıyor. 

Murat AYDIN başkanlığındaki Beykoz belediyesinin oldukça başarılı işlere imza attığını belirten İnan AKTÜRK Karlıtepe mesire alanı ,Kanuni kent ormanı mesire alanı  muhteşem bir durumdayken giriş ücretlerinden otopark ücretine , mangal ücretinden ,sportif anlamda ki tüm hizmetlere hepsinin bedeli oldukça düşük rakamlarda belirlenmiştir .

Bizler beykoz il ve bölge dernekler birligi olarak Beykoz belediye Başkanı Murat AYDIN ın kaymakdonduran mesire alanını rantçılardan kurtararak yeniden Beykoz halkına geçmesini ve Beykoz kart ile birlikte %25 Lik indirimin uygulanmasını talep ediyoruz.

Beykoz belediye Başkanı Murat AYDIN Beykozluların hak ve hukukunu koruyacağına ve oluşan bu adaletsizliğe dur diyeceğine, bu sorunu çözeceğine inanıyoruz dedi. 

Kaymakdonduran mesire alanı Beykoz belediyesi için bir külfet ise burayı bizler beykoz il ve bölge dernekler birligi olarak rantçılardan alınıp bizlere verilmesini talep ediyoruz."

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER