Beykoz'da Öğrenciler Artık Otostop Çekmeyecek

Beykoz'da Öğrenciler Artık Otostop Çekmeyecek

CHP İBB ve Beykoz Belediye Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, Türk-Alman Üniversitesi öğrencilerini ilgilendiren ulaşım sorununu ortadan kaldırdı.

İBB Ulaşım komisyonu üyeleri ile görüşen Sataloğlu, Türk-Alman Üniversitesi öğrencilerinin ulaşım problemlerinden bahsetti. Komisyon üyelerine öğrencilerin sorunlarını anlatan Sataloğlu, sürecin hızlanması için kapıları aşındırdı. Komisyon üyeleri ve İETT yetkilileri ile irtibata geçen Sataloğlu, CHP İBB ve Ataşehir Belediye Meclis Üyesi olan Birkan Yıldız'ı da okulun oraya getirdi ve öğrencilerin durumunu yerinde görmesini sağladı. Sataloğlu ve Yıldız, otostop çeken öğrencileri de Kavacık'ta kadar bıraktılar. 

İETT, 15TA Türk-Alman Üniversitesi-Kavacık yeni otobüs hattını öğrencilerin hizmetine sundu. 

Uygulamaya konulan 15TA hattı, Türk-Alman Üniversitesi, Elmalı Caddesi, Çiftlik, Çubuklu Evleri, Salkım Sokak, Kavacık Aktarma güzargahını kullanacak. 

İşte 15TA hattının saatleri,

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2019, 00:14

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Otostopcu
Otostopcu - 1 yıl Önce

Otostop bir zevktir. Otostop biteceğini sanmiyorum 15:45 de yine orasi dolar. Bu yazimda burada kalsin. Beykozlu

Mustafa külük
Mustafa külük - 1 yıl Önce

Otobüs önceki yıllarda da vardı yeni hat açmış gibi hareket etmeyin
2. Türk Alman Üni ulaşım sıkıntısı yok 15 dk bir 136b ve okulun Kavacik a direk ring hizmeti var. Otostop çekenler hikayen çekiyorlar ailelerin verdikleri parayı yiyorlar sonra otostop çekiyorlar. Ben oradan kızın tek başına tıra bindiğine şahit oldum.
Bence kapıya polis koysunlar öğrenci yi alana ceza kessinler 2 günde otostop sıkıntısı biter

Rahime ÇAM
Rahime ÇAM - 1 yıl Önce

Darısı 135 a nın başına saat 7 ve 9 da otobüs var çengeldere deki 6 tane okul Görele İlköğretim okulu hepsi 8 45 de ders başlıyor otobüs yok minibüsler tıklım tıklım durmuyor biz saat 8de 135 a otobüs seferleri istiyoruz duy sesimizi Ekrem abi

Şahinkayalılar
Şahinkayalılar - 1 yıl Önce

Biz yıllarca Şahinkayaya çıkmak için otoptos çektik o yolları yürüdük otobüs verilmesi için imza topladık kimse duyarlı olmadı şimdi ne oldu da otobüs çıkardıniz

adem NEBİOĞLU
adem NEBİOĞLU - 1 yıl Önce

harıka bir haber cok talebe aldım ordan

Birol Büyük
Birol Büyük - 1 yıl Önce

Emeği geçen tüm yöneticilere teşekkür eder .Bu hizmetlerin devamını dilerim.Beykozlu olarak Devlet üniversitesinin biran önce Beykozumuz İçin tam kapasite ile ögrenime devam etmesini temenni ederim.

Geçerken şahid oldum
Geçerken şahid oldum - 1 yıl Önce

Otostopçu doğru söylemiş otobüs full dolu idi.bir sürü öğrenci otostop çekiyordu.

sinan
sinan - 1 yıl Önce

ortaçeşme den kalksa daha güzel olurdu


SIRADAKİ HABER