Beykoz Belediyesi, yılbaşında da sağlık çalışanlarını unutmadı

Beykoz Belediyesi, yılbaşında da sağlık çalışanlarını unutmadı

Beykoz Belediyesi Sosyal Yardımlaşma İşleri Müdürlüğü, tüm herkesin evde vakit geçirdiği yılbaşı gecesinde de sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı.

Beykoz Belediyesi Sosyal Yardımlaşma İşleri Müdürü Anıl Çınar ve Beykoz Belediyesi Tarım İşleri Müdürü Saadettin Çakır, İnsanlarımızın sağlığı için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarını yalnız bırakmamak için yılbaşı gecesi Beykoz Devlet Hastanesi'nde görev yapan tüm personele akşam yemek ve sebze ikramında bulundu.

Yaşadığımız zorlu süreçte ailelerinden, sevdiklerinden her türlü haklarından fedakârlık ederek büyük bir özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarını Beykoz Belediyesi unutmadı.

Belediye tarafından hazırlanan yemek kutularını Beykoz Belediyesi Sosyal Yardımlaşma İşleri Müdürü Anıl Çınar ikram ederken, Beykoz'un köylerinde yetişen sebze çantasını da Beykoz Belediyesi Tarım Müdürü Saadettin Çakır ikram etti.

Anıl Çınar, sağlık çalışanlarına Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın yeni yıl mesajını iletti.  "Geçirdiğimiz bu zorlu dönemde, gece-gündüz demeden büyük bir özveri ile hizmet eden siz değerli sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ediyor, yeni yılda aileniz ve sevdiklerinizle mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyoruz.” 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2021, 00:44

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER