Başkan Çelikbilek'ten Besmele'li Vedâ

Beykoz'da hiç seçim kaybetmeyen ve 2'si üst üste olma üzere 3 dönem Belediye Başkanı olarak görev yapan Yücel Çelikbilek, mührü Murat Aydın'a teslim etti.

Başkan Çelikbilek'ten Besmele'li Vedâ

Tören boyunca güleryüzlü ve hayli moralli görünen Yücel Çelikbilek, bir yanına Murat Aydın, diğer yanına da Muharrem Ergül'ü alarak, ilçedeki AK Partililere mesaj verdi. Özellikle hasta olduğu dönemde  kendisine dualarla destek olan Beykozlulara teşekkür eden Çelikbilek, ailesinden de övgüyle söz etti. 

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, devir-teslim töreninde şunları kaydetti:

Başkan Celikbilek: 'Tekrar Göreve Gelme Niyetimiz Yoktur'

"Bu görevi en son Muharrem Bey'den devralmıştım. Kendisi AK Partili Belediye Başkanımızdı. Teşekkür ediyorum kendisine, o gün bizlere bu mührü emanet etmişti. 

Biz o gün bir söz vermiştik: Bu mührü yine AK Partili bir kardeşimize teslim edeceğimizi söyledik. Çünkü hayat böyledir: Biri gelir, biri gider. Gelen de bir gün elbet gider. Giden yeniden geri de gelebilir. Ancak bizim artık öyle bir şansımız yok. Ha, Allah ne gösterir bilemeyiz ancak bizim şimdilik niyetimiz budur. 

Bana, görev yaptığım süre etrafında destek veren teşkilatıma çok teşekkür ediyorum. O günkü İlçe Başkanımız Adem Bey ve ondan sonra gelen Mustafa Gürkan Başkanım ve ekibine, Hanefi Başkan ve ekibine, tüm Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve ana kademe temsilcilerine, mahalle başkanlarına; kısaca en üstten en alta tüm partili çalışanlara teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun, işleri kolay olsun; bundan sonra da Allah kendilerine bu millete hizmet etmeyi nasip etsin inşallah.

Tabi, bize 2009 yılından bu yana artarak destek veren Beykoz Halkına teşekkür ediyorum. Birlikte hareket ettiğimiz basın mensuplarına teşekkür ediyorum."

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ailesine de süreçte kendisine desteklerinden dolayı teşekkür etti ve şöyle dedi:

Yücel Çelikbilek: "Ailem benim başımı hiç öne eğdirmedi"

"Benimle beraber bu işlere koşan bir de ailem vardı. Daha önceki 5 yılı da sayarsak, 15 yıl hizmet ettik. Bana evlatlarım destek verdiler, benim Beykoz'da hiçbir zaman için başımı öne eğdirmediler. Buna buradaki insanlar şahittir, inanıyorum ki Rabbim şahittir. Allah hepsinden razı olsun. Biz bu 3 dönemi Allah'ın da yardımıyla tamamlamış olduk. Ben bu dönem zarfında bana destek olan Beykoz Halkına bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Biz bir küçük sıkıntı yaşamıştık sağlık konusunda, sonra anladık ki, Beykoz Halkı dualarıyla inanılmaz bir destek vermişler bize... O dönemde bana destek veren büyüklerimin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öpüyorum.  

Bizler Beykoz'da çok şeyi değiştirdik. Bunu da hem size hem Başkanımıza bir kitapçık olarak bırakacağız. Onun arkasından da (masanın üzerinde duran not kağıdını göstererek) buraya bir duamızı, temennimizi bıraktık. Şimdi de Bismillahirrahmanirrahim diyerek, daha önce Muharrem Başkanın seçim kaybetmemiş olan bana verdiği mührü, yine seçim kaybetmemiş olan bir başka AK Partili Kardeşimize teslim etmenin gururunu ve keyfini yaşayarak kendisine veriyorum."

Haber: Ferdi Güngör 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 18:38

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet TaşçI
Ahmet TaşçI - 4 ay Önce

Bismillah ki ben bu ilçeye birşey yapmadım !

SIRADAKİ HABER