Aydın Düzgün: BEYTAŞ Restaurant’ı Zeytinburnulu bir kardeşimiz mi işletecek?

Aydın Düzgün: BEYTAŞ Restaurant’ı Zeytinburnulu bir kardeşimiz mi işletecek?

İBB ve Beykoz Belediye Meclis Üyesiyken BEYTAŞ A.Ş üzerinde ki tartışmalarla sık sık gündeme gelen CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’den yine çarpıcı ve çok konuşulacak bir açıklama geldi.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, geçmiş olduğumuz dönemde BEYTAŞ A.Ş.’ye 18 Milyon TL aktarılması konusuyla ilgili sık sık gündeme gelmiş ve BEYTAŞ denilince zekice ve belgeli eleştirileri ile akla gelen siyasiler arasında yerini almıştı.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’den çarpıcı bir açıklama daha geldi. Düzgün, ‘’Her zaman sahilde ki yapısıyla kar etmesi gerektiğini vurguladığımız, Belediyemizin bir kurumu olan, belki bir ölçüde Beykozlulara ekmek veren ve temiz hizmet sunan, aktarılan paralarla ve zarar etmesiyle de sık sık eleştirdiğimiz BEYTAŞ Restaurant, Zeytinburnulu bir kardeşimiz tarafından mı işletilecektir, yoksa Beykoz Belediyesi tarafından mı işletilecektir?’’ sorusunu sordu.

Başkan Aydın Düzgün, ”BEYTAŞ A.Ş bir süredir tadilattaydı. Tadilat boyunca kaç para harcandı? Kim tarafından harcandı? Beykoz Belediyesi mi harcadı? Yoksa birine ihale verildi de bir başkası mı harcadı? BEYTAŞ Restaurant’ın bundan sonra ki akıbeti ne olacak?” dedi.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün açıklamaları sonrası gözler Beykoz Belediyesi’ne çevrildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2020, 16:06

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER