AK Parti Gençliği, Koliva konserinde buluştu

AK Parti Gençliği, Koliva konserinde buluştu

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği 1. Gençlik Şöleni, Koliva Grubu’nun seslendirdiği birbirinden güzel Karadeniz şarkılarıyla renklendi. Gençler, kemençe eşliğinde halaylar çekti, gönüllerince eğlendi.

Beykoz’da el ele gönül gönüle vererek dinmeyen heyecan ve enerjiyle sahada varlığını gösteren AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, bu kez ilçedeki gençleri çeşitli etkinlikler, aktiviteler ve konserlerle doyasıya eğlendiği bir şölendebuluşturdu. 

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, geleceğin teminatı olan gençlerle birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olacak 1. Gençlik Şöleni etkinliği düzenlendi.

Beykoz Stadyumunda düzenlenen etkinliğe, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Eyüp Özsoy ve Hasan Turan, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cem Çekerek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile gençlik kolları üyeleri ve ilçe sakinleri katıldı. 

GENÇLER KOLİVA İLE RİTİM TUTTU

Her daim coşkusu yüksek olan Beykoz gençleri bir araya gelerek Karadeniz müziğinin sevilen grubu Koliva’nınşarkılarıyla ritim tuttu. Gençler, birbirinden güzel Karadeniz şarkıları ve kemençe eşliğinde halaylar çekti, gönüllerinde eğlendi. Şölende katılımcılara da Osmanlı macunu ve dondurma dağıtıldı.

GENÇLER STRES ATTI

Cuma günü yarıyıl tatili ve karne heyecanı yaşayan öğrenciler ile hafta sonu gerçekleşen üniversite sınavına giren gençler bu şölende stresini attı.

“2023 TAMAM İNŞALLAH”

Şölende gençlere hitap eden AK Parti İstanbul İl Başkanı Muhammed Cem Çekerek, “Bizler AK Parti ve AK Gençlik ailesi olarak Cumhurbaşkanımız ile sonuna kadar, Allah nasip ederse 2023, 20553 ve 2071 de bu milli manevi duygularla hareket edeceğiz. AK Partimizi sandıklardan inşallah birinci olarak çıkaracağız ve Cumhurbaşkanımızı tekrardan Cumhurbaşkanı olarak seçtireceğiz. Bu anlamda 2023 için İstanbul tamam inşallah. Bizler yarınları için hayalleri olan hedefleri olan bir gençliğiz. Bizler yarınların İHA’larınıtasarlayan gençleriz. Bizler yarınlar için Türkiye’de dünyanın ilk on ekonomisi gelecek bir altyapı ile nasıl tesis edebilirizinhayallerini kuran gençliğiz. Her zaman için biliyorsunuz kullandığımız bir tabir vardır ‘Onlar konuşur AK Parti yapar’.” dedi.

“EN ONURLU HAREKET SAFIMIZI BELLİ ETMEKTİR”

Arif Nihat Asya’nın Bayrak şiirini okuyarak konuşmasına başlayan AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, “2023 yolculuğumuzda bugün Beykoz’un gençleri olarak çok önemli bir mesaj veriyoruz. 2023’de yaşanacak olan her şey bugün yaşanmıştır. Bizlere düşen en onurlu hareket bugünden safımızı belli etmektir. 2023 kazanılmıştır.” diye konuştu.

Son olarak konuşan Milletvekili Eyüp Özsoy, şölene katılmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek TEKNOFEST gençliğinin burada muhteşem bir atmosfer oluşturduğunu belirtti.

Kaynak: AK Parti Beykoz İlçe Basın Birimi

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2022, 22:38

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER