AK Beykoz Teşkilatları Hazır! Hedef 2023

Beykoz, AK Parti

AK Beykoz Teşkilatları Hazır! Hedef 2023

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, teşkilat faaliyetlerinin değerlendirildiği genişletişmiş Mahalle Danışma Meclisi toplantılarını 45 mahallede tamamladı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, genişletilmiş Mahalle Danışma Meclisi toplantılarını gerçekleştirdi.

45 mahallede teşkilatın tüm bileşenlerinin bir araya geldiği Danışma Meclisleri’nde konuşan İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Son 20 yılda, Beykoz başta olmak üzere Türkiye'ye kazandırdığımız eserlerdeteşkilatımızın payı çok büyük. İlk günkü aşk ile millete hizmet davamızı sürdürecek, saha çalışmalarımızı artıracağız. 2023, 2053 ve 2071 vizyonumuzu her zaman diri tutacak, inancımızı kaybetmeden çalışacak ve hep birlikte başarıya ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.

Her hafta salı günleri ilçe Yönetim Kurulu toplantıları ve çarşamba günleri ilçe yöneticileri ve meclis üyelerinin katılımıyla eş zamanlı mahalle toplantıları gerçekleştiren AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Kasım ayı itibariyle genişletilmiş Mahalle Danışma Meclisi toplantılarına başlattı.

AK Parti Beykoz Teşkilatı’nın 45 mahalle düzenlediği Danışma Meclisleri yoğun katılım ve büyük bir coşkuyla tamamlandı. Haftada üç gün düzenlenen Mahalle Danışma Meclisi toplantılarında, yapılan çalışmalarla millete hizmet yolunda yapılacak çalışmalar ve gündemdeki konulara ilişkin istişarelerde bulunuldu.

Programlara, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın yanı sıra Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile ilçe yöneticileri, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

"2023 VE 2024 SEÇİMLERİNDEN GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIZ"

Toplantılarda, AK Parti'nin bugüne kadar gerçekleştirdiği başarılı hizmetlerde teşkilatın gücüne vurgu yapan Dilmaç , "AK Parti olarak son 20 yılda; Beykoz başta olmak üzere Türkiye'ye kazandırdığı eserlerin, millete verdiği hizmetin, bugüne kadar elde edilen başarıların arkasındaki en temel güç teşkilatlarımızdır. Bu nedenle iyi ki varsınız diyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, 'Durmak yok yola devam' şiarıyla, her zaman, herkesle, her yerde milletimizin gönlüne girmeye gayret eden siz teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Büyük ve Güçlü Türkiye hedefimize ulaşmak için heyecanla, gayretle, kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye sevdamızı, millete hizmet aşkımızı, gelecekte yapacağımız yatırımları anlatmaya devam edeceğiz. Allah’ın izni, milletimizin teveccühüyle 2023 ve 2024 seçimlerinden güçlenerek çıkacağız." dedi.

"İLK GÜNKÜ AŞKLA SAHADA MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ"

“Türkiye'ye eser, millete değer katan anlayışımızla millete hizmet etmeye devam edeceğiz” diyen Dilmaç, "20 yıllık iktidarında, Cumhuriyet tarihinde yapılamayan eserleri yapan, gerçekleştirilemeyen hayalleri gerçekleştiren bir partiyiz. Sağlıktan ulaşıma, eğitimden savunma sanayine, yerli üretimden turizme kadar pek çok alanda Türkiye'ye çağ atlattık. Milletimizi eser ve hizmet belediyeciliğiyle buluşturduk. Beykoz’da gerek hükümetimiz gerekse de belediyemizle vatandaşlarımıza sayısız hizmetler kazandırdık. 2023 ve 2024 seçimlerine giden süreçte, devletimizi kalkındırmaya, milletimize hizmet üretmeye devam edeceğiz. Geçmişteki başarılarımızla iftihar etmekle yetinmeyecek, yeni başarı destanları yazacağız. Heyecanımızı, aşkımızı, çalışma azmimizi kaybetmeden ilk günkü aşkla sahada mücadelemizi sürdüreceğiz. 2023, 2053 ve 2071 vizyonumuzu her zaman diri tutacak, inancımızı kaybetmeden çalışacak ve hep birlikte başarıya ulaşacağız." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER