Acarkent Rotary'den tekerlekli sandalye bağışı

Acarkent Rotary'den tekerlekli sandalye bağışı

Acarkent Rotary Kulübü Başkanı Sevim Kirkizoğlu ve yöneticileri tekerlekli sandalye bağışı yaptı. 

Acarkent Rotary Kulübü dönem başkanı Av.Sevim Kirkizoglu, 2 yıldır kulubumde baskanlik gorevini icra ediyorum.Kulup olarak once Gazi Osmanpasa Fizik Tedavi Rehabilitasyon Egitim Arastirma hastanesine tekerlekli sandalye bagisi yaptik.Son teknoloji ergonomik, fonksiyonel tekerlekli sandalyeleri ihtiyac sahiplerine ulaştırdık. 

Bu güzel insanları kısmen de olsa özgürleştirdik. Bu cok ulvi bir gorev idi, çok duygulu anlar yasadik.Umariz biran once sağlıklarına kavuşup, normal hayata karışırlar. 

Acarkent Rotary Kulübü olarak bu projemizdeki en büyük destekçimiz sevgili Yasemin-Ömer Oğuz'a ne kadar teşekkür etsek azdır. 

2.tekerlekli sandalye bagisimizi Goztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Kliniğine yaptık. Buradaki ihtiyac sahibi engelli kardeşlerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için destek olmaya çalıştık, sadece benim başkanlık donemimde 90 civarı tekerlekli sandalye bağışı yaptık." dedi. 

Başkan Kırkızoğlu, konuşmasına; Acarkent Rotary Kulübü Kurucu Başkanı Ömer -Yasemin Oğuz çiftine ve emek veren herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2020, 17:53

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER