Beykoz’da 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Heyecanı Başladı

Beykoz’da 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Heyecanı Başladı

Beykoz’da 2019- 2020 Eğitim-Öğretim Yılı heyecanı başladı. İlk ders zilinin çalmasıyla ilçedeki binlerce öğrenci ve öğretmen ders başı yaptı.

2019-2020 eğitim öğretim yılının açılışı dolayısıyla Eğitim-Öğretim Yılı'nın ilk gününde Ferda ve Turan Takmaz Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu'nda tören düzenlendi.

Törene Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay,  Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Okul Müdürü Sare Emanet, okul idare ve yönetici kadrosu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Törende Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı öğrencilere eğitim, öğretim üzerine önemli tavsiyelerde bulunarak tüm eğitim camiasına başarılar diledi.

Başkan Murat Aydın: “2019- 2020 Eğitim Öğretim Yılımız Hayırlı Olsun”

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın “Bizleri ağırlayan kıymetli okulumuza ve saygıdeğer eğitimcilerimize teşekkür ederim. Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar dilerim. Bu mutlu ve heyecanlı günlerinde evlatlarımızı yalnız bırakmadık, yanlarında olduk. Geleceğimiz sizsiniz, elimizden geldiği kadar sizlerin geleceği için çalışacağım. Beykoz Belediyesi olarak,  2019-2020 eğitim-öğretim yılı öncesinde A’dan Z’ye eğitime destek olduk, ilçedeki okullarımızı boyasından çevre düzenlemesine, zabıta ve trafik hizmetinden bahçe bakımına dek özenle hazırladık. Yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyorum. Allah zihin açıklığı versin” dedi.

Konuşmaların ardından ilk ders zilinin çalınmasıyla öğrenciler ders başı yaptı. Başkan Murat Aydın, öğrencilerle birlikte sohbet ederek okul bahçesindeki basketbol sahasındaki potaya öğrencilerle birlikte basket attı.

Beykoz Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER