Uluslararasi Rotary’nin  Hizmetlerimizle hayatlarimizi degistirelim donem amaci ile kucuk kalplerin hayatini degistirmek uzere yola cikan kulup uyelerinin tamaminin katkilari ile Beykoz Gorele Mahallesinde bulunan T.C MEB NERİMAN ve MİKTAT KÜTÜKDE İLKOKULU'na uygun olan odaya  Spor Salonu yapıldı. 

Kullanım alanı açısından profesyonel basket potası, Jimnastik ve kondisyona   yönelik materyaller temin edildi. Aynı zamanda Spor Odasinin  onarımları ve boya işleri  yapılarak uygun hale getirildi. 

Kulup Kurucu Baskani Sayin Omer Oğuz ve eşi Yasemin Oğuz’un adlarını taşıyan Yasemin& Ömer Oğuz Spor Salonu'nun acilisi 15 Subat 2022 tarihinde saat:17:00 da okulda yapilan törenle gerceklesti.

Açılış törenine Acarkent  Rotary Kulübü Derneği Dönem Başkanı Didem Mulayimsi Arguden ve dernek üyeleri,Ömer Saim Oğuz, Yasemin Oguz,Beykoz Ilce Milli Egitim Mudurlugu Ozel Kurslardan Sorumlu  Şube Müdürü, Okul  Müdürü İbrahim Ünal, Okul Müdür Yardımcısı Muharrem Şimşek, Öğretmen Gülay Sönmez ögretmenler ve davetliler katildi.